Hľadám doučovanie Celá Bratislava

Výpis inzerátov

Hľadáme lektorku AJ do našej jazykovej školy

včera, angličtina, , , , Celá Bratislava,

Hľadáme lektorku angličtiny do našej jazykovej školy ARPEKA s.r.o. v Petržalke. Hľadáme osobu, ktorá by mohla vyučovať aj v ranných hodinách, o 7:30 a o 11.00. Bližšie info poskytneme mailom alebo telefonicky. Znalosť iného cudzieho jazyka výhodou.

Cena: dohodou


Hľadáme nového lektora/lektorku na večerné kurzy

16.2. 2017, angličtina, , , , Celá Bratislava,

Hľadá sa nový lektor/lektorka na večerné kurzy angličtiny pre dospeplých. Máš skvelú angličtinu, skúsenosti s učením a zodpovedný prístup k povinnostiam? Práca na živnosť - počet hodín koľko chceš odučiť je na tebe! Príjemné priestory novo zariadenej jazykovej ...

Cena: Dohodou


Hladam lektora nemeckeho jazyka!

12.2. 2017, nemčina, , , , Celá Bratislava,

Dobry den, hladam lektora na vyucovanie nemeckeho jazyka. Vyucba by prebiehala v pondelok a stvrtok doobeda. V pripade zaujmu ma prosim kontaktujte na 0914 123 232 alebo lingolungi@gmail.com.

Cena: Dohodou


Hľadám študentov, žiakov

11.2. 2017, angličtina, , , , Celá Bratislava,

Potrebujete doučiť? Som učiteľka. Učím v škole. Pripravujem na maturitu, reparáty a iné. Viem, čo treba naučiť, doučiť. Poviem Vám aj približné znenie maturitných otázok.

Cena: Dohodou


Nemčina - konverzácie

7.2. 2017, nemčina, , , Celá Bratislava,

Hľadám niekoho na konverzáciu v nemeckom jazyku, ideálne raz týždenne v poobedných alebo večerných hodinách v BA.

Cena: 7 eur


Hľadám učiteľa na prípravu na SŠ zo SJ a M

3.2. 2017, matematika, slovenčina, , , Celá Bratislava, Dunajská Streda, Senec,

Hľadám na intenzívne doučovanie učiteľa /aj samostatne/ zo slovenčiny a matematiky na prijímačky na gymnázium a testovanie 9. Najlepšie u nás doma, Hviezdoslavov.

Cena: Dohodou


Hladame lektora Anglickeho jazyka

1.2. 2017, angličtina, , Celá Bratislava,

Hladame lektora na firemnu vyucbu, dvojica studentov, B1 uroven, 2 krat tyzdenne 60 min so zaciatkom 6,30 alebo 7,00 rano. Niekto kto ma cas a zaujem?

Cena: Dohodou


Hladam lektora nemeckeho jazyka

23.1. 2017, nemčina, , , , Celá Bratislava,

Hladame lektora nemeckeho jazyka na vyucovanie vo firmach v pondelok a stvrtok v doobednajsich hodinach. V pripade zaujmu nas kontaktujte na lingolungi@gmail.com alebo 0914123232. Arya

Cena: Dohodou


Hľadáme lektora Aj

18.1. 2017, angličtina, , Celá Bratislava,

Hľadáme skúseného lektora Aj, pre firemnú výučbu (2 študenti v skupine) v Bratislave. Výučba by prebiehala vo firme, 2 krát týždenne 60 min, so začiatkom 6,30 alebo 7,00 ráno (hociktoré dni okrem piatku). Priebežne sa otvárajú a budú otvárať aj ďalšie kurzy ...

Cena: Dohodou


Hľadáme lektorov!

14.1. 2017, angličtina, nemčina, , , , Celá Bratislava,

Ahojte! Hladame do nasho timu lektorov nemeckeho a anglickeho jazyka. Ak si zodpovedny, vzdy dobre naladeny, nerobi ti problem viest vacsie skupinky a mas perfektnu nemcinu a anglictinu, tak nam daj vediet. Zivnost je vyhoda. Tesime sa na Vas! :)

Cena: Dohodou


1  2  ďalšie >

Zobrazujem 1 – 10 z ceľkom 19 inzerátov