Ponúkam doučovanie dejepisu

Výpis inzerátov

Chcete pôžičku?

16.4. 2017, dejepis, , , , Bratislava 2,

Dnes,viac ako 100 miliónov ľudí žije v chudobe.Všetko je v poriadku.Vaše projekty bude bežať viac ako očakávate . Vaše akcie klesli,možno nebudete môcť zvoliť dobrú stranu,je potrebné žiadne starosti,toto je príležitosť, pomôže pri vaše finančné problémy ...

Cena: 12


Potrebuje vaše dieťa doučovanie a vy, rodičia, ste pracovne vyťažení?

22.3. 2017, dejepis, literatúra, slovenčina, , , Celá Bratislava,

Rada pomôžem :) Už vyše 30 rokov s láskou a radosťou učím stredoškolákov a rovnako rada pracujem aj s deťmi zo základnej školy. Doučovať sa môžeme u vás doma alebo na spoločne dohodnutom mieste. Na vzájomnú spoluprácu sa teším :)

Cena: Dohodou


Kvalitné doučovanie - príprava na testovania, maturity a prijímačky na VŠ

22.3. 2017, dejepis, občianska náuka, slovenčina, , , , Celá SR,

Ponúkam kvalitné doučovanie slovenčiny, dejepisu a občianskej náuky. S doučovaním mám dlhoročné skúsenosti a moji študenti sú úspešní. V cene sú zahrnuté aj kvalitné študijné materiály pre študenta - cvičenia, vypracované zadania a pod. V súčasnosti doučujem len cez Skype.

Cena: 10e/60 min


Slovenský jazyk a literatúra, dejepis

12.3. 2017, dejepis, slovenčina, , , , Piešťany,

Ponúkam doučovanie slovenského jazyka a literatúry a dejepisu pre všetky ročníky, predovšetkým príprava na prijímacie skúšky a maturitu. Flexibilita a ústretovosť. Doučujem u seba doma, priamo v PN. :)

Cena: Dohodou


Nejde to do hlavy?

12.3. 2017, dejepis, literatúra, občianska náuka, , , Žilina,

Niektoré predmety idú samé od seba, s inými potrebujeme pomôcť. Som študentka vysokej školy v Brne a ponúkam doučovanie občianskej náuky (NOS), dejepisu a literatúry. Taktiež doučovanie na príjmačky na vysoké školy humanitného zamerania.

Cena: Ponúknite


1  

Zobrazujem 1 – 5 z ceľkom 5 inzerátov