Ponúkam doučovanie dejepisu

Výpis inzerátov

Potrebuje vaše dieťa doučovanie a vy, rodičia, ste pracovne vyťažení?

22.3. 2017, dejepis, literatúra, slovenčina, , , Celá Bratislava,

Rada pomôžem :) Už vyše 30 rokov s láskou a radosťou učím stredoškolákov a rovnako rada pracujem aj s deťmi zo základnej školy. Doučovať sa môžeme u vás doma alebo na spoločne dohodnutom mieste. Na vzájomnú spoluprácu sa teším :)

Cena: Dohodou


Kvalitné doučovanie - príprava na testovania, maturity a prijímačky na VŠ

22.3. 2017, dejepis, občianska náuka, slovenčina, , , , Celá SR,

Ponúkam kvalitné doučovanie slovenčiny, dejepisu a občianskej náuky. S doučovaním mám dlhoročné skúsenosti a moji študenti sú úspešní. V cene sú zahrnuté aj kvalitné študijné materiály pre študenta - cvičenia, vypracované zadania a pod. V súčasnosti doučujem len cez Skype.

Cena: 10e/60 min


Slovenský jazyk a literatúra, dejepis

12.3. 2017, dejepis, slovenčina, , , , Piešťany,

Ponúkam doučovanie slovenského jazyka a literatúry a dejepisu pre všetky ročníky, predovšetkým príprava na prijímacie skúšky a maturitu. Flexibilita a ústretovosť. Doučujem u seba doma, priamo v PN. :)

Cena: Dohodou


Nejde to do hlavy?

12.3. 2017, dejepis, literatúra, občianska náuka, , , Žilina,

Niektoré predmety idú samé od seba, s inými potrebujeme pomôcť. Som študentka vysokej školy v Brne a ponúkam doučovanie občianskej náuky (NOS), dejepisu a literatúry. Taktiež doučovanie na príjmačky na vysoké školy humanitného zamerania.

Cena: Ponúknite


Ponúkam kvalitné a najlacnejšie doučovanie.

14.2. 2017, angličtina, čitateľský denník, dejepis, ekonómia, zemepis, , , Celá Bratislava,

Som študent vysokej školy ekonomickej v Bratislave, ponúkam doučovanie z ANJ,MAT,DEJ,GEO,prípadne aj iný predmet. Pre žiakov ZŠ,prípadne aj SŠ.Zmaturoval som zo všetkých predmetov na známku výborní,prax v doučovaní cca pol roka. Cena dohodou,nepotrápim vašu peňaženku,max 3,50 hod.

Cena: 3.50


Profesionálne učenie

13.2. 2017, dejepis, sloh, slovenčina, slovenčina pre cudzincov, , , , Celá Bratislava,

Ponúkam vyučovanie slovenčiny cudzincov, slovenského jazyka, slohu a literatúry, dejepisu podľa dohody a požiadaviek klinta.

Cena: Dohodou


ANGLIČTINA

7.2. 2017, angličtina, dejepis, , , Bratislava 1, Bratislava 2, Bratislava 3, Bratislava 4, Bratislava 5, Námestovo,

Potrebuješ pomôcť s angličtinou, vysvetliť gramatiku alebo zlepšiť konverzáciu? Tak ma neváhaj ma kontaktovať. Rád poskytnem doučovanie kdekoľvek v Bratislave, či v okolí Námestova. Som komunikatívny a priateľský. Teším sa na spoluprácu :)

Cena: Dohodou


Doučím FJ všetky úrovne

5.2. 2017, dejepis, francúzština, , , , Celá Bratislava,

Dobrý deň, učím FJ od roku 2006. Som absolvent PdF UK v aprobácii fj - dej, absolvent študijného pobytu na Université Paris 1 - Panthéon Sorbonne v odbore súčasné dejiny a medzinárodné vzťahy, stážista ako asistent prorektorky pre zahraničné vzťahy na Université ...

Cena: 18


Doučím predmety potrebné na maturitné skúšky a prijímacie pohovory na vysoké školy

31.1. 2017, dejepis, ekonómia, občianska náuka, právo, psychológia, , , , Košice - okolie, Košice 1, Košice 2, Košice 3, Košice 4,

Citlivým a individuálnym prístupom kvalitne vysvetlím, doučím predmety potrebné na maturitné skúšky a prijímacie pohovory na vysoké školy kde je potrebná znalosť- NOS ako sú právo, psychológia, rôzne politologické obory, sociológia, sociálna práca, ekonomika, ...

Cena: Dohodou


Doučovanie Bratislava

30.1. 2017, angličtina, biológia, dejepis, chémia, zemepis, , , Celá Bratislava,

Som študentom Gymnázia Jura Hronca v Bratislave, študujem v bilingualnom programe, čiže študujem predmety aj v angličtine, budúci rok maturujem na úrovni C1. Ponúkam doučovania angličtiny, (gramatiku alebo konverzáciu) ,ale aj doučovania v predmetoch biológia, chémia, ...

Cena: Ponúknite


1  

Zobrazujem 1 – 10 z ceľkom 10 inzerátov