Ponúkam doučovanie dejepisu

Výpis inzerátov

Jazyk a dejiny

18.11. 2016, angličtina, dejepis, , , Celá Bratislava,

Zdravím všetkých doučovania-chtivých ľudí. Som študentom na ped. fakulte UK v BA a ponúkam pomocnú ruku pri učení angličtiny a dejepisu(histórie)pre žiakov ZŠ,SŠ + začiatočníkov i pokročilých v danom jazyku (deti aj dospelí). Taktiež poskytujem prípravu na ...

Cena: Dohodou


Doučovanie

25.10. 2016, dejepis, občianska náuka, slovenčina, spoločenské vedy, , Bratislava 2, Celá Bratislava,

Ponúkam doučovanie a prípravu na maturity v predmetoch Občianska náuka, Politológia, Právo, Ekonómia, Psychológia - spoločensko-vedný seminár.

Cena: Dohodou


Doučovanie angličtiny, dejepisu

18.10. 2016, angličtina, dejepis, , , Celá Bratislava,

Ponúkam kvalitné doučovanie uvedených predmetov, pomôžem s prípravou na maturitu/iné testy. Pomôžem pochopiť historické súvislosti a rozšírim obzory.

Cena: Dohodou


Doučovanie anglického jazyka a dejepisu

17.10. 2016, angličtina, dejepis, , , Martin,

Som študentka vysokej školy (absolventka bilingválneho gymnázia ukončeného odbornou štátnou jazykovou skúškou )a ponúkam doučovanie anglického jazyka a dejepisu žiakom základných a študentom stredných škôl.

Cena: Dohodou


Ponúkam doučovanie

13.10. 2016, dejepis, slovenčina, , Prievidza,

Učiteľka s praxou ponúka doučovanie zo slovenského jazyka a literatúry alebo z dejepisu. Pripravím tiež na monitor alebo prijímacie skúšky. Mesto: Prievidza.

Cena: Dohodou


Doučovanie dejepisu

6.10. 2016, dejepis, , , , Celá Bratislava,

Ahojte. Som úspešným absolventom magisterského stupňa v odbore história na UK v Bratislave. Ponúkam doučovanie dejepisu (histórie) pre ZŠ, SŠ, VŠ. Veľmi rád pripravím študentov stredných škôl na maturitnú skúšku z dejepisu a rovnako aj tých, ktorí sa chystajú ...

Cena: 7eur/hod.


1  

Zobrazujem 1 – 6 z ceľkom 6 inzerátov