Ponúkam doučovanie Kysucké Nové Mesto

Výpis inzerátov

Počítanie Príkladov z Matematiky a Štatistiky

16.3. 2017, ekonómia, matematika, štatistika, účtovníctvo, , , Bytča, Celá SR, Čadca, Ilava, Kysucké Nové Mesto, Považská Bystrica, Púchov,

Poskytujem výpočet príkladov z matematiky a štatistiky, spolu s kompletným a zrozumiteľným postupom riešenia každého príkladu. Vypočítané príklady Vám poslúžia ako príprava na maturitu, monitor, písomku, prijímačky, test, zápočet či skúšku. Nechajte si pomôcť od profesionála.

Cena: Dohodou


Doučím anglický a nemecký jazyk

13.3. 2017, angličtina, nemčina, , , Kysucké Nové Mesto,

Som študentka vysokej školy. Mám štátnicu z anglického (C1) a nemeckého jazyka (B2). Študovala som jeden rok v Nemecku a absolvovala som študijný pobyt v Anglicku. Miesto doučovania: Kysucké Nové Mesto - Podstránie (5€ / 45 min) Alternatíva: priamo u Vás - KNM, ZA (8€ / 45 min)

Cena: 5€


Matematika

10.3. 2017, matematika, , Bytča, Čadca, Ilava, Kysucké Nové Mesto, Považská Bystrica, Púchov,

Absolvent MatFyzu ponúka doučovanie matematiky a výpočet matematických príkladov. Kvalitne, profesionálne a s priateľským prístupom Vás pripravím na skúšku, maturitu, monitor, písomku či prijímačky.

Cena: 15 €/60 min.


KONVERZÁCIE a DOUČOVANIE ANGLIČTINY, CELÁ SR a EU

5.3. 2017, angličtina, , , , Bardejov, Detva, Dolný Kubín, Humenné, Kežmarok, Krupina, Kysucké Nové Mesto,

100% Úspešnosť s priatelským, zábavným, trpezlivým a zároveň profesionálnym učiteľom angličtiny s 10-ročnou praxou vo vyučovaní angličtiny a 6-ročnou praxou z Londýna, UK. Kontakt e-mailom alebo cez Skype: peter.englishteacher - Úroveň lektora je - english native ...

Cena: Dohodou


Doučím ANJ

3.3. 2017, angličtina, , , Kysucké Nové Mesto,

Doučím anglický jazyk žiakov ZŠ a SŠ denne ut-štv od 16:00 do 17:00. Pozor NIE tohtoročných maturantov na poslednú chvíľu! Veľmi by potešil niekto, kto chce konverzovať, čítať a rásť.

Cena: Dohodou


Anglický/francúzsky jazyk

3.3. 2017, angličtina, francúzština, , , , Kysucké Nové Mesto,

Hello/Salut, ponúkam kvalitné doučovanie anglického alebo francúzskeho jazyka. Mám skúsenosti s doučovaním detí, maturantov ale aj dospelých s akoukoľvek úrovňou jazyka. Som veľmi trpezlivá a učenie ma baví :) forma doučovania je prispôsobená potrebám žiaka. ...

Cena: Dohodou


Doučovanie matematiky

3.3. 2017, matematika, , Bytča, Čadca, Ilava, Kysucké Nové Mesto, Považská Bystrica, Púchov,

Doučujem matematiku, jednorázovo aj pravidelne, podľa potreby.

Cena: 15 €/60 min.


Doučovanie matematiky so skúseným lektorom

24.2. 2017, matematika, , , , Bytča, Čadca, Ilava, Kysucké Nové Mesto, Považská Bystrica, Púchov,

Profesionálne doučovanie z matematiky pre strednú a vysokú školu. Ak sa potrebujete pripraviť na písomku, maturitu alebo na prijímacie pohovory a robí Vám problém počítanie príkladov, určite mi zavolajte. Dohodneme si stretnutie a sami uvidíte, že matematika nie je neprekonateľná :)

Cena: 15 €/60 min.


Rýchlokurzy - angličtina, nemčina

17.2. 2017, angličtina, nemčina, , , , Bytča, Celá SR, Čadca, Kysucké Nové Mesto, Žilina,

Učíme, doučujeme, vylepšujeme nemecký a anglický jazyk pre všetky vedomostné a vekové kategórie jednotlivo, v malých skupinách, aj vo veľkých triedach podľa požiadaviek poslucháčov na deň, hodinu, jedenkrát , alebo dvakrát týždenne v dĺžke 1 hod, 1a1/2 alebo ...

Cena: V texte


Doučovanie matematiky (nielen) pre maturantov

10.2. 2017, matematika, , , , Bytča, Čadca, Ilava, Kysucké Nové Mesto, Považská Bystrica, Púchov,

Pripravujem na maturitu a na vysokoškolské prijímačky, zápočty a skúšky. Študentom venujem patričnú, zaslúženú energiu a pozornosť.

Cena: 14 €/60 min.


1  2  ďalšie >

Zobrazujem 1 – 10 z ceľkom 14 inzerátov