Ponúkam doučovanie literatúry

Výpis inzerátov

Odborné doučovanie

včera, angličtina, literatúra, sloh, slovenčina, , , , Piešťany,

Ponúkame doučovanie slovenčiny a angličtiny v príjemnom prostredí učebne v Piešťanoch, oproti ZŠ I.. Pripravujeme aj na prijímacie skúšky.

Cena: 7-10€


Potrebuje vaše dieťa doučovanie a vy, rodičia, ste pracovne vyťažení?

22.3. 2017, dejepis, literatúra, slovenčina, , , Celá Bratislava,

Rada pomôžem :) Už vyše 30 rokov s láskou a radosťou učím stredoškolákov a rovnako rada pracujem aj s deťmi zo základnej školy. Doučovať sa môžeme u vás doma alebo na spoločne dohodnutom mieste. Na vzájomnú spoluprácu sa teším :)

Cena: Dohodou


Ponúkam doučovanie

22.3. 2017, angličtina, chémia, literatúra, slovenčina, , , Banská Bystrica, Martin, Turčianské Teplice,

Ponúkam doučovanie slovenského jazyka, literatúry, chémie a angličtiny na úrovni zš a sš Som študentkou dennej formy Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici

Cena: 6


Študentka VŠ doučí slovenčinu a literatúru

18.3. 2017, literatúra, slovenčina, , , Bratislava 4,

Doučujem slovenský jazyk a literatúru už 4 roky s kvalitnými vedomosťami a skúsenosťami. V prípade záujmu robím a korektúry textov a prác. Cena za 60 min. doučovania 10e. Doučovanie sa koná v BA IV- Karlova Ves.

Cena: 10


Nejde to do hlavy?

12.3. 2017, dejepis, literatúra, občianska náuka, , , Žilina,

Niektoré predmety idú samé od seba, s inými potrebujeme pomôcť. Som študentka vysokej školy v Brne a ponúkam doučovanie občianskej náuky (NOS), dejepisu a literatúry. Taktiež doučovanie na príjmačky na vysoké školy humanitného zamerania.

Cena: Ponúknite


Angličtina, slovenčina a literatúra

8.3. 2017, angličtina, literatúra, slovenčina, , , Celá Bratislava,

Ponúkam doučovanie z angličtiny pre začiatočníkov aj pokročilejších. Rada s vami preberiem či už gramatiku, slovnú zásobu alebo konverzáciu. To isté platí aj pre slovenský jazyk a literatúru. Rada vám pomôžem s hocijakým učivom, taktiež ako aj sa pripraviť ...

Cena: 8


Doučovanie slovenčiny Piešťany

22.2. 2017, literatúra, sloh, slovenčina, , , , Piešťany,

Ponúkame doučovanie v príjemnom prostredí učebne v Piešťanoch. Doučujeme žiakov všetkých ročníkov. Pripravujeme aj na Monitor a prijímacie skúšky.

Cena: 7-10€


Študentka VŠ doučí SJ/L + korektúry textov

20.2. 2017, literatúra, slovenčina, , , Bratislava 4,

Som študentka 4. ročníka na UK, študujem slovenský jazyk a literatúru a rada doučím na prijímačky, testy, Monitor a Maturitu. V prípade záujmu robím aj korektúry (cena dohodou). Cena za 60 min doučovania 10e. Doučovanie prebieha v BA IV.

Cena: 10


Študentka VŠ doučí slovenský jazyk a literatúru

25.1. 2017, literatúra, slovenčina, , , Bratislava 4,

Ponúkam kvalitné doučovanie slovenského jazyka a literatúry a jazykové korektúry textov, prác. Cena doučovania je 10e/60min doučovania, koná v BA IV. Cena korektúr po dohode.

Cena: 10


1  

Zobrazujem 1 – 9 z ceľkom 9 inzerátov