Ponúkam doučovanie slohu

Výpis inzerátov

Doučím SJL, OBN a ďalšie predmety

12.1. 2017, literatúra, občianska náuka, sloh, slovenčina, , , Celá Bratislava, Nové Zámky,

Som mladý vysokoškolák, ktorý rád pomôže žiakom/študentom pri problémoch s gramatikou, literatúrou, slohom, precvičenie pravopisu (diktáty), príprava na T5, T9, prijímačky na SŠ a maturitu. Tiež rád doučím občianku náuku/výchovu k občianstvu/náuku o spoločnosti ...

Cena: 10€/60minút


Doučujem FR AJ SJ

11.1. 2017, angličtina, francúzština, literatúra, sloh, slovenčina, , , , Žilina,

Ponúkam doučovanie anglického a francúzskeho jazyka na úrovni C1. Pomôžem s prípravou na maturity, s franc.literatúrou, slohmi. Tiež možnost konverzácií. Doučujem tiež slovenský jazyk, literatúru, pomôžem so slohmi.Pre viac info píšte mail ;)

Cena: Dohodou


Slovenský jazyk a literatúra

6.1. 2017, literatúra, sloh, slovenčina, , , , Prešov,

Som stredoškolská učiteľka slovenského jazyka a literatúry a ponúkam doučovanie slovenčiny a literatúry pre žiakov ZŠ a SŠ a prípravu študentov na maturitnú skúšku.

Cena: Dohodou


Bežné doučovanie i príprava k maturite či monitoru

5.1. 2017, dejepis, občianska náuka, sloh, slovenčina, slovenčina pre cudzincov, , , Nitra,

Som študentkou slovenského jazyka na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre a ponúkam doučovanie tohto jazyka pre žiakov základných i stredných škôl, rovnako pre cudzincov. Ponúkam nie len prípravu k monitorom či k maturitnej skúške, ale taktiež aj bežné doučovanie ...

Cena: 5 eur / hodina


Príprava na prijímačky, testovanie či maturitu

28.12. 2016, literatúra, sloh, slovenčina, , , Prešov, Sabinov,

Ponúkam doučovanie zo slovenského jazyka a literatúry pre žiakov základnej a strednej školy. Pripravím žiakov na testovania, maturitu, prijímačky, pomôžem s domácimi úlohami či vysvetlím učivo.Zlepšenie gramatiky,pravopisu,písanie diktátov, čítanie s porozumením...

Cena: 8


Doučujem slovenský jazyk a literatúru

7.12. 2016, sloh, slovenčina, slovenčina pre cudzincov, , , , Nitra, Zlaté Moravce,

Doučím slovenský jazyk a literatúru, sloh a rovnako aj slovenský jazyk pre cudzincov. Som vyštudovaný učiteľ v tejto aprobácii s praxou.

Cena: 5


Doučovanie

2.12. 2016, biológia, literatúra, sloh, slovenčina, , , Košice - okolie, Prešov,

Som študentkou bakalárskeho stupňa vysokej školy odbor učiteľstvo biológie a slovenského jazyka a literatúry. Ponúkam doučovanie z týchto predmetov nie len pre žiakov základných škôl, ale aj pre študentov stredných škôl, pripravím deti na monitor 5 a 9 i na maturitnú skúšku.

Cena: Dohodou


Písanie záverečných prác

1.12. 2016, ekonómia, hospodárska korešpondencia, management, sloh, účtovníctvo, , , Košice - okolie, Košice 1, Košice 2, Košice 3, Košice 4,

Spracujem vám kvalitne a diskrétne seminárne práce, záverečné práce (bakalárske, diplomové..), prezentácie, projekty, eseje a iné resp. časť práce podľa potreby. Garantujem kvalitu a výhodné ceny.

Cena: Dohodou


Doučím AJ a SJ :)

28.11. 2016, angličtina, literatúra, sloh, slovenčina, , , , Celá Bratislava,

Počas vysokej školy a po jej skončení som sa venovala výučbe oboch predmetov v jazykových školách na SR a v zahraničí. Prax sa mi podarilo porovnať aj s výučbou na štatnej škole.

Cena: 10


1  

Zobrazujem 1 – 9 z ceľkom 9 inzerátov