Hľadám doučovanie nemčiny

Výpis inzerátov

Potrebujete skutočný úver vo výške 30 000 € na 20 rokov? Kontakt: (paulcredit48@gmail.com)

19.4. 2019, nemčina, , , , Martin,

Dobrý deň pani / pán Informujem vás všetkých, ktorí hľadáte urgentný peňažný úver, aby ste sa konečne dostali zo svojich finančných problémov, už sa nemusíte báť. Som jediný a čestný veriteľ, ktorý je vám k dispozícii, volám sa Paul Leroux, poskytujem ...

Cena: Ponúknite


Hledám lektora němčiny přes skype

18.4. 2019, nemčina, , , , Celá SR,

Hledám lektora němčiny přes Skype na dlouhodobou spolupráci. Více informací a jak se přihlásit na přiloženém linku. Prosím NEodpovídejte formou formuláře na této stránce. Děkuji a těším se na spolupráci!

Cena: Neuvedená


Hľadám doučovateľa/ doučovateľku nemčiny

5.3. 2019, nemčina, , , , Zvolen,

Hľadám niekoho kto by doučoval môjho otca nemčinu. Ma chabé základy, už je dávno von zo školy, a tak by to malo byť od úrovne A1. Na účely bežnej komunikácie, témy do bežného života. Zvolen a okolie.

Cena: Ponúknite


Hľadáme lektora nemčiny

5.3. 2019, nemčina, , Bratislava 2,

Študuješ jazyk a chceš svoje vedomosti posúvať ďalej? Chceš učiť, lebo ťa vášeň pre jazyk baví a napĺňa? Ak sme ti trafili diagnózu a si nemecky pozitívny, poď učiť k nám - do jazykovej školy Že Bla Ble v Podunajských Biskupiciach.

Cena: Dohodou


Doučovanie, preklady, výuka, ekonomika

22.2. 2019, ekonómia, matematika, nemčina, , , , Banská Bystrica, Celá Bratislava, Nitra,

Skúsená lektorka kvalitne vyučuje matematiku, Nj, Sj, ekonómiu, makro, mikro, štatistiku, pripravujem na príjmačky, SŠ, VŠ, maturity, rôzne stupne a úrovne, robím preklady Nj, Aj, životopisov, dokumentov, Iné! Vediem poradenstvo - ekonomika a daňové priznania. E ...

Cena: Dohodou


1  

Zobrazujem 1 – 5 z ceľkom 5 inzerátov