Hľadám doučovanie

Výpis inzerátov

Chcete sa zlepšiť v angličtine ?

17.2. 2017, angličtina, , , Poprad,

Kontakt 0910 463 291. Učiteľka-profesorka angl.jazyka.Poprad. Kvalifikácia,prax aj zo zahraničia.Deti,študenti,dospelí.Individuálne hodiny. Konverzácia,gramatika, Maturita ,korektúra DÚ. Výborné výsledky , referencie ,celkové zlepšenie

Cena: V texte


Hľadáme nového lektora/lektorku na večerné kurzy

16.2. 2017, angličtina, , , , Celá Bratislava,

Hľadá sa nový lektor/lektorka na večerné kurzy angličtiny pre dospeplých. Máš skvelú angličtinu, skúsenosti s učením a zodpovedný prístup k povinnostiam? Práca na živnosť - počet hodín koľko chceš odučiť je na tebe! Príjemné priestory novo zariadenej jazykovej ...

Cena: Dohodou


Francúzština - komunikácia

14.2. 2017, francúzština, , Pezinok,

Ahojte! Hľadám si doučovanie francúzštiny - niečo na štýl language tandem, a teda pohodovú komunikáciu. Môžem poskytnúť doučovanie Aj, prip. peniaze :)

Cena: Dohodou


Kvalitná vyuka

14.2. 2017, angličtina, matematika, nemčina, , , , Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Žilina,

Lektorka vyučuje matematika, SJ, AJ,NJ, RJ, pripravím na monitor, maturity, prijimačky - SŠ, VŠ, preklady, texty, Nemecký jazyk pre opatrovateľky, skúsenosti, diskrétnosť, výhodná ceny, e mail Studium-for.you@seznam.cz. tel. 0910469189

Cena: Dohodou


Hladam lektora nemeckeho jazyka!

12.2. 2017, nemčina, , , , Celá Bratislava,

Dobry den, hladam lektora na vyucovanie nemeckeho jazyka. Vyucba by prebiehala v pondelok a stvrtok doobeda. V pripade zaujmu ma prosim kontaktujte na 0914 123 232 alebo lingolungi@gmail.com.

Cena: Dohodou


Hladam doucovanie

11.2. 2017, ostatné, , Bratislava 2,

Hladam doučovanie resp.denne učenie dcerky, ktora chodi do 4 ročníka ZŠ. Jedna sa o denné vypracovanie úloh a doučenie zo všetkých predmetov. Bližšie info mail-om,telefonicky.Podmienkou je okres Podunajske Biskupice, Vrakuňa.

Cena: Dohodou


Hľadám študentov, žiakov

11.2. 2017, angličtina, , , , Celá Bratislava,

Potrebujete doučiť? Som učiteľka. Učím v škole. Pripravujem na maturitu, reparáty a iné. Viem, čo treba naučiť, doučiť. Poviem Vám aj približné znenie maturitných otázok.

Cena: Dohodou


Hľadám doučovanie elektrotechniky pre prváka na SŠ

10.2. 2017, elektrotechnika, , Bratislava 4,

Hľadám doučovanie elektrotechniky pre žiaka 1. ročníka na SOŠ. Doučovanie sa bude konať v BA IV. Hľadáme študenta alebo študentku na VŠ (ideálne STU)- zodpovedného, flexibilného a trpezlivého, ktorý by mohol dochádzať 1-2x týždenne, aj cez víkendy na 1-2hod. Cena dohodou.

Cena: Dohodou


Hladam doucovanie anj

9.2. 2017, angličtina, , , Košice 1,

Dobry den, hladam doucovanie anglictiny pre seba. islo by skor o konverzaciu a sem tam mozno aj gramatiku. By som prisla za Vami. cena max 6 eur na hodinu.

Cena: 6 eur/60 min


Hladám niekoho na doučovanie

9.2. 2017, angličtina, slovenčina, , Nitra,

Hľadám niekoho na doučovanie slovenčiny a anglištiny. Niekoho z Chrenovej alebo ak by sa dalo dochádzať do Janíkoviec

Cena: Dohodou


1  2  3  4  5  6  ďalšie >

Zobrazujem 1 – 10 z ceľkom 54 inzerátov