Ponúkam doučovanie chémie

Výpis inzerátov

Doučovanie matematiky, chémie, fyziky

21.3. 2019, fyzika, chémia, matematika, , , Celá Bratislava,

Doučovanie ZŠ,SŠ matematiky, chémie, fyziky, príprava na skúšky na strednú školu aj na monitor9 z matematiky. Mám dlhodobú pedagogickú a doučovateľskú prax.

Cena: dohodou


Doučovanie chémie (ZŠ, SŠ, VŠ, prijímacie pohovory SR a CZ) a matematika (ZŠ, SŠ, VŠ, monit

20.3. 2019, chémia, matematika, , , , Nitra,

Som učiteľ na gymnáziu a ponúkam doučovanie matematiky a chémie na úrovni (ZŠ, SŠ, VŠ). Taktiež pripravím na prijímacie pohovory z chémie na medicínu (SR, CZ), veterinu a iné.

Cena: Dohodou


Príklady na prijímačky na medicinu

13.3. 2019, chémia, , , , Celá Bratislava,

Ponúkam, jednoduché vysvetlenie a spoločne prepočítanie príkladov z chémie na prijímačky hlavne na lekárske fakulty, ale aj farmáciu a iné školy, kde sa počítajú príklady z chémie. Som študent lekárskej fakulty, čiže sám som si tými prijmackami prešiel a viem ...

Cena: 8


Doučovanie chémie/biológie/genetiky

25.2. 2019, biológia, chémia, , , , Celá Bratislava,

Doučím a vysvetlím podstatu učiva chémie a biológie. Pomôžem pri príprave na písomky, testy, reparáty, prijímacie pohovory alebo vysokoškolské skúšky. Som biochemička s niekoľkoročnými pedagogickými a laboratórnymi skúsenosťami. Rada sa Vám budem popri Vašom ...

Cena: 18€/60 min


Študujem vedu tvoja budúcnosť bude lahsia

16.2. 2019, chémia, , , , Banská Bystrica,

Doučím Vaše dieťa chémiu od základov. Príprava na prijímačky na SŠ ale aj na VŠ - medicína, farmácia, veterina. Pripadne maturitná skúška alebo komisionalna. Pracujem v oblasti farmaceutického výskumu. Som absolventka VŠCHT Praha 2009.

Cena: Dohodou


Kvalitné doučovanie z chémie, 14-rocna prax

1.2. 2019, chémia, , , Celá Bratislava,

Dobrý deň / Ahojte, už cca. 14 rokov sa intenzívne venujem individuálnemu doucovaniu matematiky, chémie a fyziky študentov základných, stredných škôl a gymnázií v Bratislave. Cieľom výučby je získať základné znalosti z daného predmetu, postupne sa zdokonaľovať ...

Cena: 10


Doučím chémiu

1.2. 2019, chémia, , , , Košice 1,

Doučím všetky úrovne chémie od ZŠ až po vysoké školy. Pripravím na testy, písomky,prijímacie pohovory, pomôžem s výpočtami príkladov.Som skúsená pedagogička, s viacročnou praxou.

Cena: Neuvedená


Doučovanie matematiky, chémie, fyziky

29.1. 2019, fyzika, chémia, matematika, , , Celá Bratislava,

Doučovanie ZŠ,SŠ matematiky, chémie, fyziky, príprava na skúšky na strednú školu aj na monitor9 z matematiky. Príprava na skúšky z chémie a fyziky na lekársku a veterinárnu fakultu. Mám dlhodobú pedagogickú a doučovateľskú prax.

Cena: dohodou


1  

Zobrazujem 1 – 8 z ceľkom 8 inzerátov